КіноБути – це онлайн-платформа, яка пропонує унікальний та цікавий погляд на світ кіно та телебачення. Фільми та програми, які ви безкоштовно можете переглянути на платформі, створені дітьми, і це робить їх особливими та захопливими. Ми віримо у творчість та неймовірний потенціал молодих творців.

Проєкт спрямований на підтримку та розвиток талановитих молодих авторів, заохочення їх виразити свої ідеї, мрії та уявлення про світ у форматі аудіовізуального контенту.

Місія: створення безпечної платформи, що надаватиме дітям та підліткам можливість творити, виражати себе та ділитися своєю творчістю з аудиторією.

Мета: стимулювання креативного процесу та надання дітям й підліткам можливості розкрити свій потенціал засобами аудіовізуального мистецтва.

КіноБути – це платформа для творчості, безпечного, зручного та дружнього середовища для створення та публікації своїх аудіовізуальних робіт.

Це популяризація дитячого творчості у галузі аудіовізуальних мистецтв через підвищення інтересу до дитячого кіно та сприяння розвитку нових аудіовізуальних творчих здібностей, пропозицію аудиторії якісних робіт, створених дітьми.

А ще – це поширення надихаючих історій та просування прикладів реалізації дітьми та підлітками своїх творчих здібностей у сучасному світі.

ДІТИ ВЕДУТЬ КІНО!