Звичайний пошук хробаків для весняної риболовлі веде двох юних рибалок до пізнання секрету «хитрого озера». Так його називають через теплу воду навіть у зимові морози. А чудовисько, яке мешкає в озері, виявляється…
Картина про небезпечну пригоду золотошукача натхненна оповіданням Джека Лондона «Жага до життя».
+ English
Одна особлива дівчинка захотіла стати звичайною, такою як усі. Але для цього їй доведеться витримати дуже непростий іспит.
+ English
Тисячі зруйнованих життів. Зламані долі малих, ні в чому не винних дітей. Вони ще не знали, що таке життя й вже ніколи не дізнаються.
+ English
Принцеса, яку принц ув'язнив у замку, знаходить свого єдиного справжнього друга – світанкову зорю. Дівчина благає показати їй, що відбувається в Україні.
+ English
Юнак вирішив стати справжнім детективом, доводячи до абсурду своє розслідування. А все тому, що в книжках і в житті все по-різному.
Пародія на відому пісню гангстерів "Мани-Мани" з мультсеріалу "Пригоди капітана Врунгеля".
Це історія про тих хто вміє дружити та вміє мріяти.
Головний герой - Віталій Улибін, головний редактор інтернет-видання "Полтавська хвиля", військовий кореспондент.
+ English
Журналісти готували проєкт протягом 6 місяців, записали понад 15 годин інтерв'ю з неймовірними полтавцями, які щодня наближають нашу Перемогу.
+ English

Ця старовинна історія  пролежала поруч з трипільськими глечиками багато тисячоліть і була знайдена зовсім недавно... 

Якось один непосидючий північний вітер перевернув величезний глечик із завірюхою, і аеропорту довелося відкласти декілька рейсів...

+ English
Юна дівчина, виконуючи умови екстремального флешмобу "Зникни на 24 години", тікає зі школи на околицю міста. Місцевий хлопець допомагає їй порозумітися із самою собою, розповідаючи про власну таємницю.
Дівчина вперше бере участь у кастингу на роль. Режисер пропонує їй розповісти про себе через предмети, які вона носить із собою у сумочці. Кожна деталь в цій розповіді розкриває переживання дівчини. Чи це лише її фантазії?
Фільм про творчість художників професіоналів та аматорів, скульпторів з сіл Мала Снітинка і Мала Офірна, Фастівського району, Київської області.
Історія про підлітка-відеоблогера, який вирішив відвідати шкільний підвал, аби відзняти відео для свого блогу.
+ English
Рома і Даша — сучасні невдахи, які не можуть подолати власні перешкоди, щоб досягти своєї мети. Друзі радять їм звернутись до янголів-охоронців, але такими вони стають один для одного. Історія про те, коли двоє невдах об'єднались і стали успішними. Фільм про віру в себе. І віру в справжню дружбу і підтримку.

Знайдено 25 варіантів