Звичайний пошук хробаків для весняної риболовлі веде двох юних рибалок до пізнання секрету «хитрого озера». Так його називають через теплу воду навіть у зимові морози. А чудовисько, яке мешкає в озері, виявляється…
+ English
Одна особлива дівчинка захотіла стати звичайною, такою як усі. Але для цього їй доведеться витримати дуже непростий іспит.
+ English
Юнак вирішив стати справжнім детективом, доводячи до абсурду своє розслідування. А все тому, що в книжках і в житті все по-різному.
Дівчина вперше бере участь у кастингу на роль. Режисер пропонує їй розповісти про себе через предмети, які вона носить із собою у сумочці. Кожна деталь в цій розповіді розкриває переживання дівчини. Чи це лише її фантазії?
Фільм про творчість художників професіоналів та аматорів, скульпторів з сіл Мала Снітинка і Мала Офірна, Фастівського району, Київської області.
+ English
Рома і Даша — сучасні невдахи, які не можуть подолати власні перешкоди, щоб досягти своєї мети. Друзі радять їм звернутись до янголів-охоронців, але такими вони стають один для одного. Історія про те, коли двоє невдах об'єднались і стали успішними. Фільм про віру в себе. І віру в справжню дружбу і підтримку.

Знайдено 6 варіантів